Забыли пароль?





Новости

25.06.2020
ЗА ЯКИМ КОДОМ ЕКОНОМІЧНОЇ КЛАСИФІКАЦІЇ ВИДАТКІВ (КЕКВ) СЛІД ВІДОБРАЖАТИ ПРИДБАННЯ МАСОК
Журнал №13 (905)
Автор: не указан
Тема: Не указана

Держказначейство наголосило на необхідності коректної ідентифікації за економічними характеристиками операцій відповідно до економічної класифікації видатків.

25.06.2020
ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ «КАРАНТИННОЇ» ПДВ-ПІЛЬГИ НА МЕДИЧНІ ТОВАРИ
Журнал №13 (905)
Автор: не указан
Тема: Не указана

ДПС розглянула порядок застосування «карантинної» ПДВ-пільги на медичні товари, передбаченої п. 71 підрозд. 2 розд. XX ПК України.

25.06.2020
КОЛИ ПОТРІБНА ЛІЦЕНЗІЯ НА ПРАВО ЗБЕРІГАННЯ ПАЛЬНОГО?
Журнал №13 (905)
Автор: не указан
Тема: Не указана

ФОП зазначено, що ним у господарській діяльності використовуються автонавантажувачі, які заправляються пальним, що закуповується в АЗС. Чи необхідно отримувати суб'єктом господарювання ліцензії на право зберігання пального при відсутності процесу зберігання пального у ємностях (каністрах) на території, що належить платнику податків?

25.06.2020
ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ РРО ПРИ ПРОДАЖУ ПРОДУКЦІЇ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ІНТЕРНЕТ-БАНКІНГУ
Журнал №13 (905)
Автор: не указан
Тема: Не указана

Товариство є виробником продуктів харчування борошномельно-круп'яної промисловості (мука, пластівці, мюслі) та має намір здійснювати торгівлю продукцією власного виробництва і проводити розрахункові операції в безготівковій формі, оплата за яким буде здійснюватися з використанням послуг інтернет-банкінгу.

25.06.2020
УМОВИ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ НУЛЬОВОЇ СТАВКИ ВІДНОСНО ДОРОГОЦІННИХ МЕТАЛІВ, ЩО ВВОЗЯТЬСЯ В УКРАЇНУ ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ (ОБРОБКИ)
Журнал №13 (905)
Автор: не указан
Тема: Не указана

ТОВ цікавиться, чи оподатковується ПДВ за нульовою ставкою операції з обробки товарів відповідно до підпункту «б» пп. 195.1.3 п. 195.1 ст. 195 розд. V ПК України при таких умовах:

25.06.2020
ЯК ПЛАТНИКУ ПДВ ПІДТВЕРДИТИ, ЩО ТОВАРИ ОПЛАЧУЮТЬСЯ ЗА РАХУНОК БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ
Журнал №13 (905)
Автор: не указан
Тема: Не указана

Відповідно до п. 1 ст. 2 розділ І БК України бюджетні кошти (кошти бюджету) — це належні відповідно до законодавства надходження до бюджету та витрати бюджету. Під витратами бюджету розуміється надання кредитів з бюджету, погашення боргу та розміщення бюджетних коштів на депозитах, придбання цінних паперів. Водночас видатки бюджету — це кошти спрямовані на здійснення програм та заходів передбачених відповідним бюджетом.

25.06.2020
ЯКЩО ПОКУПЕЦЬ ПОВЕРНУВ ТОВАР, ЯКИЙ ТАК І НЕ ОПЛАТИВ: ЧИ МОЖНА СКЛАСТИ РОЗРАХУНОК КОРИГУВАННЯ?
Журнал №13 (905)
Автор: не указан
Тема: Не указана

ГУ ДФС у Миколаївській області надало консультацію щодо можливості коригування (зменшення) податкового зобов'язання з ПДВ у разі повернення товару покупцем — неплатником ПДВ, якщо оплата за отриманий ним товар так і не здійснювалась.

25.06.2020
ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ БАЗИ ОПОДАТКУВАННЯ ПДВ САМОСТІЙНО ВИГОТОВЛЕНИХ ТОВАРІВ
Журнал №13 (905)
Автор: не указан
Тема: Не указана

Згідно з п. 188.1 ст. 188 розд. V ПК України база оподаткування операцій з постачання товарів послуг не може бути нижче ціни придбання таких товарів (послуг), а база оподаткування операцій з постачання самостійно виготовлених товарів (послуг) не може бути нижче звичайних цін, а база оподаткування операції з постачання необоротних активів не може бути нижче балансової (залишкової) вартості за даними бухгалтерського обліку, що склалася станом на початок звітного податкового періоду, протягом якого здійснюються такі операції, у разі відсутності обліку необоротних активів — виходячи із звичайної ціни за винятком:

25.06.2020
ЩОДО ПОРЯДКУ ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ, ОТРИМАНИХ НЕРЕЗИДЕНТАМИ ЗА ОРЕНДУ СЕРВЕРА ТА ХМАРНИХ ПОСЛУГ
Журнал №13 (905)
Автор: не указан
Тема: Не указана

Доходи, отримані нерезидентом із джерелом їх походження з України, оподатковуються в порядку і за ставками визначеними п. 141 4 ст. 141 розд. ІІІ ПК України, у редакції чинній з 23 травня 2020 року.

25.06.2020
ПЛАТНИК ПДВ ЗАСТОСОВУЄ КАСОВИЙ МЕТОД, АЛЕ ПОКУПЦІ ПРИ ОПЛАТІ НЕ ВКАЗУЮТЬ ПЕРІОД, ЗА ЯКИЙ ЗДІЙСНЮЮТЬ ОПЛАТУ: ЯК СКЛАДАТИ ПОДАТКОВУ НАКЛАДНУ?
Журнал №13 (905)
Автор: не указан
Тема: Не указана

Як зазначено у зверненні, платник податку застосовує касовий метод податкового обліку з ПДВ згідно з п. 187.10 ст. 187 розд. V ПК України. При цьому покупці, які мають заборгованість за поставлені їм товари послуги за попередні роки, при оплаті таких товарів/послуг не вказують період, за який здійснюється така оплата.

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал