Забыли пароль?
  • В помощь бухгалтеру

    Простая регистрация! Укажите только имя и e-mail!
    Удобный поиск
    Возможность читать материалы на своем компьютере
  • Оплата любой банковской картой или в любом банке!
    Цена номера всего 100 грн.!
  • Для каждого подписчика – бесплатная консультация!
    Вы можете рассчитывать на нашу помощь!
    У нас большая нормативная база! Здесь Вы найдете ВСЕ, что Вам нужно!
Свежий номер 24.02.2020
№4(896)

Новости

  • За даними Держстату індекс інфляції у січні 2020 року склав — 100,2 %.

  • Внесено зміни до МК України та деяких інших законодавчих актів України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи.

  • НБУ привів порядок розкриття банківської таємниці відповідно до норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів».

  • Мін'юст України посилив вимоги щодо доступу до Єдиних та Державних реєстрів, створення та забезпечення функціонування яких знаходиться у компетенції Міністерства.

  • Держстат затвердив нову форму «Звіт із праці» (ф. № 1-ПВ), яку ввели у дію, починаючи з 1 лютого 2020 року. Тобто вперше форму № 1-ПВ подаватимуть за І квартал 2020 року.

  • ДПСУ у зв'язку із набранням чинності наказом Мінфіну України від 20.11.2019 р.  488 «Про внесення змін до форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість та визнання таким, що втратив чинність, наказу Державної податкової адміністрації України від 29 березня 2011 року  167», з метою інформування платників ПДВ надала опис основних змін, внесених до податкової звітності з ПДВ.

  • ДПС роз'яснила, чи потрібно оподатковувати ПДВ послуги, які надає один структурний підрозділ підприємства іншому.

  • Пунктом 192.1 ст. 192 розд. V ПК України визначено, що у разі, якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеному в порядку, встановленому для податкових накладних, та зареєстрованому в ЄРПН.

  • Стаття 3 Закону України від 06.07.1995 р.  265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» визначає, що суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані:

  • Якщо підприємство зберігає частину суми готівкових коштів у скриньці РРО та частину готівки можна зберігати у сейфі за умови його знаходження на місці проведення розрахунків.

  • Правовою підставою щодо встановлення необхідності друку на РРО у кінці робочого дня (зміни) фіскальних звітних чеків у разі здійснення розрахункових операцій визначені п. 4 розд. III Порядку реєстрації та застосування РРО, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Мінфіну України від 14.06.2016 р. 547.

  • Платником ПДВ було здійснено продаж товарів нерезиденту. Такі товари були вивезені за межі митної території України у митному режимі експорту, що засвідчено відповідною митною декларацією. За такою операцією платником податку було складено відповідну податкову накладну.

  • Відповідно до п. 22 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 569 «Деякі питання електронного адміністрування податку на додану вартість» у разі недостатності коштів на електронному рахунку платника податку для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань платник податку у строки, встановлені ПК України для самостійної сплати податкових зобов'язань, перераховує на електронний рахунок необхідні кошти з власного поточного рахунка.

  • Як зазначено у зверненні, платник податку є дистриб'ютором, який імпортує ТМЦ для подальшої їх реалізації на митній території України. Договором передбачено, що у разі списання таких ТМЦ у зв'язку із закінченням терміну їх реалізації (споживання) постачальник компенсує дистриб'ютору вартість таких ТМЦ.

  • Бюджетною установою — покупцем за договором  1 було здійснено попередню оплату за природний газ, на дату якої постачальником було складено податкову накладну. За договором  2 здійснюється постачання електроенергії, податкові зобов'язання при цьому до 01.01.2022 р. формуються відповідно до п. 44 підрозд. 2 розд. XX ПК України за касовим методом.

  • При від'ємному значенні суми, розрахованої згідно з п. 200.1 ст. 200 розд. V ПК України, така сума, зокрема, підлягає бюджетному відшкодуванню за заявою платника у сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до п. 2001.3 ст. 2001 розд. V ПК України.

Все новости
© 2020 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал