Забыли пароль?

Новости

  04.11.2020

ВНЕСЕНО МІНИ ДО ПОРЯДКУ ЕЛЕКТРОННОГО АДМІНІСТРУВАННЯ ПДВ

Журнал № 21-22 (913-914)

Відповідно до п. 2001.3 ст. 2001 розд. V ПК України з урахуванням змін, внесених Законом України від 16.01.2020 р. № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», установлено, що під час розрахунку показника ∑ПопРах враховується, зокрема, сума коштів, вилучених та зарахованих контролюючим органом на рахунок платника податку у СЕА ПДВ відповідно до ст. 95 гл. 9 розд. ІІ ПК України в рахунок погашення податкового боргу з ПДВ по задекларованих до сплати податкових зобов'язаннях за періоди починаючи з 1 липня 2015 року, визначених платником податків у податковій декларації з ПДВ або уточнюючому розрахунку.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал