Забыли пароль?

Новости

  12.02.2020

Зарахування попередньої оплати, отриманої по одному договору, в погашення заборгованості за іншим договором: що з ПДВ?

Журнал № 4(896)

Бюджетною установою — покупцем за договором  1 було здійснено попередню оплату за природний газ, на дату якої постачальником було складено податкову накладну. За договором  2 здійснюється постачання електроенергії, податкові зобов'язання при цьому до 01.01.2022 р. формуються відповідно до п. 44 підрозд. 2 розд. XX ПК України за касовим методом.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал