Забыли пароль?

Новости

  25.04.2019

Платник єдиного податку третьої групи має право здійснювати діяльність з обробки земельних ділянок

Журнал № 9 (877)

До платників єдиного податку, які відносяться до третьої групи, належать, зокрема, ФОП, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та в яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5 млн грн (пп. 3 п. 291.4 ст. 291 гл. 1 розд. XIV ПК України).






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал