Забыли пароль?

Новости

  25.04.2019

Як відображати витрати на придбанням товарів (робіт, послуг) ФОПам на загальній системі оподаткування

Журнал № 9 (877)

Головне управління ДФС у м. Києві зазначило, що порядок оподаткування доходів, отриманих ФОП від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, встановлено ст. 177 розд. IV ПК України.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал