Забыли пароль?





Новости

25.04.2019
Надання соціальної підтримки багатодітним сім'ям
Журнал №9 (877)
Автор: не указан
Тема: Не указана

З 1 квітня 2019 р. запроваджено виплату допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях.

25.04.2019
Проводити чи ні індексацію доходів у разі підвищення посадових окладів
Журнал №9 (877)
Автор: не указан
Тема: Не указана

Відповідно до ст. 33 Закону України від 24.03.1995 р. № 108/95-ВР «Про оплату праці» в період між переглядом розміру мінімальної заробітної плати індивідуальна заробітна плата підлягає індексації згідно з чинним законодавством.

25.04.2019
Чи оподатковуються єдиним податком суми туристичного збору
Журнал №9 (877)
Автор: не указан
Тема: Не указана

Особливість справляння туристичного збору полягає у тому, що обов'язок щодо нарахування податкового зобов'язання зі збору та сплати його до відповідного місцевого бюджету у встановлені ПК України терміни має податковий агент, а платник туристичного збору сплачує його податковому агенту.

25.04.2019
Чи є вагон-цистерна пересувним акцизним складом?
Журнал №9 (877)
Автор: не указан
Тема: Не указана

Вагон-цистерна нерезидента підпадає під визначення залізничного транспортного засобу.

25.04.2019
Автомобіль в кредит: коли виникає право на податковий кредит
Журнал №9 (877)
Автор: не указан
Тема: Не указана

При постачанні автомобілів на умовах товарного кредиту першою подією є передача автомобіля, тому саме на дату передачі у постачальника виникатиме податкове зобов'язання з ПДВ.

25.04.2019
Платник єдиного податку третьої групи має право здійснювати діяльність з обробки земельних ділянок
Журнал №9 (877)
Автор: не указан
Тема: Не указана

До платників єдиного податку, які відносяться до третьої групи, належать, зокрема, ФОП, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та в яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5 млн грн (пп. 3 п. 291.4 ст. 291 гл. 1 розд. XIV ПК України).

25.04.2019
Перехід на МСФЗ: чи необхідні уточнення у платників податку на прибуток
Журнал №9 (877)
Автор: не указан
Тема: Не указана

Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби пояснив, що ПК України не передбачено різниць для коригування фінансового результату до оподаткування, пов'язаних з переходом платника податку з національних П(С)БО на МСФЗ.

25.04.2019
Як відображати витрати на придбанням товарів (робіт, послуг) ФОПам на загальній системі оподаткування
Журнал №9 (877)
Автор: не указан
Тема: Не указана

Головне управління ДФС у м. Києві зазначило, що порядок оподаткування доходів, отриманих ФОП від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, встановлено ст. 177 розд. IV ПК України.

© 2019 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал