Забыли пароль?

Новости

  06.02.2019

ЯКЩО НЕПЛАТНИКОМ ПДВ ВНЕСЕНО РУХОМЕ І НЕРУХОМЕ МАЙНО ДО СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ІНШОЇ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ НА СУМУ, ЩО ПЕРЕВИЩУЄ 1 МЛН ГРН: ЩО З ОПОДАТКУВАННЯМ ПДВ?

Журнал № 3 (871)

Відповідно до п. 181.1 ст. 181 розд. V ПК України під обов'язкову реєстрацію як платника ПДВ підпадає особа, у якої загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з розд. V ПК України, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 млн грн (без урахування ПДВ).






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал