Забыли пароль?

Новости

  06.02.2019

ЯКИЙ ПОРЯДОК ЗАПОВНЕННЯ РК У РАЗІ ВИПРАВЛЕННЯ ОБСЯГУ ПОСТАЧАННЯ ЗВЕДЕНОЇ ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ, СКЛАДЕНОЇ ВІДПОВІДНО ДО П. 199.1 СТ. 199 РОЗД. V ПК УКРАЇНИ?

Журнал № 3 (871)

Якщо після складання та реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — ЄРПН) зведеної податкової накладної, складеної на виконання вимог п. 199.1 ст. 199 розд. V ПК України, платник податку виявив помилку у такій зведеній податковій накладній, він може скласти розрахунок коригування до такої податкової накладної, в якому зі знаком «–» в тих графах, заповнення яких передбачено, зазначити показники щодо товарів/послуг, які виправляються.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал