Забыли пароль?

Новости

  06.02.2019

ЯК СКЛАДАЄТЬСЯ РК ДО ЗВЕДЕНОЇ ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ, СКЛАДЕНИЙ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПЕРЕРАХУНКУ, ПЕРЕДБАЧЕНОГО П. 199.5 СТ. 199 РОЗД. V ПК УКРАЇНИ?

Журнал № 3 (871)

До кожної зведеної податкової накладної, складеної згідно з п. 199.1 ст. 199 розд. V ПК України, за результатами перерахунку, передбаченого п. 199.5 ст. 199 розд. V ПК України, складається окремий розрахунок коригування, який підлягає реєстрації в ЄРПН.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал