Забыли пароль?

Новости

  10.01.2019

Щодо оподаткування додаткових вкладів у статутний капітал ТОВ

Журнал № 1(869)

Суми коштів та вартість майна, внесені засновниками або учасниками Платника до статутного капіталу такого Платника, не включаються до об'єкта оподаткування єдиним податком (п. 2 п. 292.1 ст. 292 гл. 1 розд. XIV ПК України) — доходу Платника, отриманого ним протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ст. 292 гл. 1 розд. XIV ПК України.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал