Забыли пароль?

Новости

  06.11.2018

Постачальник товару зменшив ціну на вже проданий товар. Чи буде коригування зобов'язання ?

Журнал № 21 (865)

Якщо постачання товару товариством відбувається за ціною, що є нижчою за ціну його придбання, а тому товариством здійснюється самостійне нарахування ПДВ відповідно до п. 188.1 ст. 188 розд. V ПК України, а саме виходячи з суми перевищення ціни придбання над ціною постачання.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал