Забыли пароль?

Новости

  04.10.2018

Щодо порядку визначення бази оподаткування з метою нарахування податкових зобов'язань при здійсненні операцій зі списання самостійно виготовленої продукції

Журнал № 19(863)

У разі списання самостійно виготовленої готової продукції у зв'язку з неможливістю її використання у господарській діяльності платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання згідно з п. 198.5 ст. 198 розд. V ПК України виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до п. 189.1 ст. 189 розд. V ПК України, а саме виходячи з вартості товарів/послуг, придбаних з ПДВ і частково або повністю використаних для виробництва такої продукції.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал