Забыли пароль?

Новости

  04.10.2018

Послуги з перевезення працівників з місця збору до роботи та назад: що з оподаткуванням?

Журнал № 19(863)

Норми пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 розд. IV ПК України не містять посилань на те, що доходи, одержані платниками податку у вигляді вартості їх перевезення не оподатковуються ПДФО. Зазначене лише може вказувати на те, що такі доходи не є додатковим благом.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал