Забыли пароль?

Новости

  04.11.2020

ПРАВИЛА ОПОДАТКУВАННЯ ВИПЛАТИ ПРОЦЕНТІВ НЕРЕЗИДЕНТУ

Журнал № 21-22 (913-914)

Якщо відбувається зміна позичальника (кредитора) за позикою або фінансовим кредитом, що були надані резидентам після 31 грудня 2016 року, проценти, що сплачують резиденти за користування такою позикою або фінансовим кредитом, оподатковують за заниженою ставкою податку або звільняються від оподаткування в разі одночасного дотримання всіх умов, визначених пп. 141.4.11 п. 141.4 ст. 141 розд. ІІІ ПК України.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал