Забыли пароль?

Новости

  04.11.2020

ТОВАР ПОВЕРНУЛИ ЩЕ ДО ЗАКІНЧЕННЯ ЗВІТНОГО МІСЯЦЯ: ЧИ ПОТРІБНО СКЛАДАТИ РК ДО ЗВЕДЕНОЇ ПН

Журнал № 21-22 (913-914)

Згідно з п. 201.4 ст. 201 розд. V ПК України зведену податкову накладну складають з урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг за місяць, то при поверненні товару протягом звітного місяця таку зведену податкову накладну слід складати виходячи з фактичного обсягу поставлених протягом місяця товарів відповідному покупцеві.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал