Забыли пароль?

Новости

  16.09.2020

Дата оформлення митної декларації і дата фактичного вивезення товару припадають на різні податкові періоди: коли визначати податкове зобов'язання з ПДВ?

Журнал № 18 (910)

Відповідно до пп. 195.1.1 п. 195.1 ст. 195 розд. V ПК України товари вважаються вивезеними за межі митної території України, якщо таке вивезення підтверджене в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, митною декларацією, оформленою відповідно до вимог МК України та Положення про митні декларації, затвердженого Постановою КМУ від 21.05.2012 р. № 450.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал