Забыли пароль?

Новости

  25.07.2020

ЯКЩО СУМУ ПРОФСПІЛКОВИХ ВНЕСКІВ ПЕРЕРАХОВУЮТЬ ДО ПРОФСПІЛОК: ЧИ ПОТРІБНО КОРИГУВАТИ ФІНАНСОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ ПЛАТНИКАМ ПОДАТКІВ НА ПРИБУТОК

Журнал № 15 (907)

Платника цікавить питання, чи підлягає коригуванню при розрахунку податку на прибуток фінансовий результат до оподаткування згідно з пп. 140.5.9 п. 140.5 ст. 140 розд. ІІІ ПК України, на суму внесків, перерахованих до первинної профспілкової організації, яка є неприбутковою.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал