Забыли пароль?

Новости

  25.06.2020

ЯК ПЛАТНИКУ ПДВ ПІДТВЕРДИТИ, ЩО ТОВАРИ ОПЛАЧУЮТЬСЯ ЗА РАХУНОК БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

Журнал № 13 (905)

Відповідно до п. 1 ст. 2 розділ І БК України бюджетні кошти (кошти бюджету) — це належні відповідно до законодавства надходження до бюджету та витрати бюджету. Під витратами бюджету розуміється надання кредитів з бюджету, погашення боргу та розміщення бюджетних коштів на депозитах, придбання цінних паперів. Водночас видатки бюджету — це кошти спрямовані на здійснення програм та заходів передбачених відповідним бюджетом.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал