Забыли пароль?

Новости

  25.06.2020

ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ БАЗИ ОПОДАТКУВАННЯ ПДВ САМОСТІЙНО ВИГОТОВЛЕНИХ ТОВАРІВ

Журнал № 13 (905)

Згідно з п. 188.1 ст. 188 розд. V ПК України база оподаткування операцій з постачання товарів послуг не може бути нижче ціни придбання таких товарів (послуг), а база оподаткування операцій з постачання самостійно виготовлених товарів (послуг) не може бути нижче звичайних цін, а база оподаткування операції з постачання необоротних активів не може бути нижче балансової (залишкової) вартості за даними бухгалтерського обліку, що склалася станом на початок звітного податкового періоду, протягом якого здійснюються такі операції, у разі відсутності обліку необоротних активів — виходячи із звичайної ціни за винятком:






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал