Забыли пароль?

Новости

  25.06.2020

ПЛАТНИК ПДВ ЗАСТОСОВУЄ КАСОВИЙ МЕТОД, АЛЕ ПОКУПЦІ ПРИ ОПЛАТІ НЕ ВКАЗУЮТЬ ПЕРІОД, ЗА ЯКИЙ ЗДІЙСНЮЮТЬ ОПЛАТУ: ЯК СКЛАДАТИ ПОДАТКОВУ НАКЛАДНУ?

Журнал № 13 (905)

Як зазначено у зверненні, платник податку застосовує касовий метод податкового обліку з ПДВ згідно з п. 187.10 ст. 187 розд. V ПК України. При цьому покупці, які мають заборгованість за поставлені їм товари послуги за попередні роки, при оплаті таких товарів/послуг не вказують період, за який здійснюється така оплата.






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал