Забыли пароль?

Новости

  14.05.2020

ПРИ ЗМІНІ ЦІН НА СОЦІАЛЬНІ ТА ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ТОВАРИ НЕОБХІДНО БУДЕ ПОДАВАТИ ДЕКЛАРАЦІЇ

Журнал № 10(902)

Відповідно до підпунктів 5 — 7 п. 8 розд. II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 30.03.2020 № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та статей 5 і 13 Закону України від 21.06.2012 р. № 5007-VI «Про ціни і ціноутворення» Кабінет Міністрів України затвердив:






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал