Забыли пароль?

Новости

  14.05.2020

ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ, ЩО ВИДАНІ ПРАЦІВНИКАМ: ЯК ЗВІТУВАТИ ТА ОПОДАТКОВУВАТИ?

Журнал № 10(902)

Згідно пп. 14.1.47 п. 14.1. ст. 14 розд. I ПК України додаткові блага — кошти, матеріальні чи нематеріальні цінності, послуги, інші види доходу, що виплачуються (надаються) платнику податку податковим агентом, якщо такий дохід не є заробітною платою та не пов'язаний з виконанням обов'язків трудового найму або не є винагородою за цивільно-правовими договорами (угодами), укладеними з таким платником податку (крім випадків, прямо передбачених нормами розд. IV ПК України).






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал