Забыли пароль?

Новости

  13.03.2020

Щодо нарахування ЄСВ на вартість абонементів, сплачених роботодавцем

Журнал № 5-6 (897-898)

Обчислення ЄСВ здійснюється на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких проводиться нарахування (обчислення) або які підтверджують нарахування (обчислення) виплат (доходу), на які відповідно до Закону 2464 нараховується ЄСВ (ч. 2 ст. 9 Закону № 2464).






Весь материал доступен только подписчикам. Если вы уже являетесь подписчиком,

Преимущества подписки

© 2012 "Консультант бухгалтера"
Создание сайта — WEBAKULA
Чтобы оформить подписку необходимо:
Войти в личный кабинет:
Забыли пароль?
Зарегистрироваться:
Регистрация прошла успешно!

Cейчас вы будете перенапралены на страницу подписки на журнал